SPECIALIZUJEME SE NA MULTIFOKÁLNÍ ČOČKY - DOKÁŽEME VÁM NABÍDNOUT A ZPRACOVAT TY NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY NA TOMTO POLI.

Nabízíme brýlové čočky všech typů:

Multifokální brýlové čočky

Brýlové čočky, které umožňují ostré vidění na všechny vzdálenosti bez nutnosti brýle sundávat či měnit. Kolem čtyřicítky začínají často první potíže při pohledu do blízka (na čtení). Oční čočka, která v průběhu života ztrácí svoji elasticitu, se nestačí změnám pohledových vzdáleností přizpůsobovat, což způsobuje problémy při čtení a při práci u psacího stolu. Chceme-li, aby ostrost našeho vidění plynule přecházela přes všechny vzdálenosti, je nejlepší rozhodnout se právě pro tento typ brýlových čoček.

Minerální brýlové čočky

Brýlové čočky ze silikátu (skla), které jsou vysoce odolné proti poškrábání, ale nejvíc tříštivé.

Plastové

brýlové čočky

Brýlové čočky z organických plastů, které jsou ve srovnání se sklem o 40% lehčí, odolnější proti rozbití, ale náchylnější k poškrabání. Tuto nevýhodu lze snadno eliminovat tvrzením.

Polykarbonátové brýlové čočky

Brýlové čočky organického původu, které jsou 12x odolnější proti rozbití než skleněné čočky, jsou tenčí a lehčí než standardní plastové čočky a stejně odolné proti poškrábání. Ideální pro děti, sportovcea do vrtaných brýlových obrub.

Vysokoindexové brýlové čočky

Brýlové čočky, které jsou zásluhou materiálu s vyšším indexem lomu tenčí. Díky tomu se výrazně esteticky zlepší vzhled vašich brýlí. Platí : čím vyšší index lomu, tím tenčí brýlová čočka.

Antireflexní brýlové čočky

Na brýlové čočky se nanáší antireflexní vrstva, která odstraňuje rušivé odrazy. Zlepšuje se tak průhlednost a oči působí přirozeně.

Tvrzené brýlové čočky

Na brýlové čočky se nanáší tvrdoelastický lak a díky němu jsou plastové brýlové čočky odolnější proti poškrábání a zůstávají déle průhledné.

Samozabarvovací brýlové čočky

Brýlové čočky, které se svým zabarvením neustále přizpůsobují světelným podmínkám. Na slunci tmavnou do 70%, v místnosti se odbarví, čímž poskytují komfort doma i venku, v létě i v zimě.

Barevné brýlové čočky

Brýlové čočky, které slouží ke komfortnímu vidění za různých světelných podmínek. Výběrem barev a intenzity zabarvení dosahujeme jak žádoucího efektu ochrany před sluncem, tak estetického dojmu módního doplňku. Zabarvovat se dají brýlové čočky ze skla i z plastu dle široké palety barevných odstínů.

Víceohniskové brýlové čočky

Víceohniskové brýlové čočky

Pracovní brýlové čočky

Brýlové čočky kterými vidíte ostře do blízka a na střední vzdálenosti. S brýlemi na čtení vidíte pouze do vzdálenosti cca 40 cm. Při práci potřebujete vidět i monitor vašeho počítače, telefon, hrnek s kávou i klienta na druhé straně vašeho pracovního stolu. Ostré vidění na všechny tyto vzdálenosti zprostředkují tyto brýlové čočky.

Bifokální brýlové čočky

Brýlové čočky, které kromě vidění do dálky umožňují pomocí zataveného segmentu i vidění do blízka. Oproti multifokálním čočkám nejsou tak estetické, vidíte s nimi pouze na dvě vzdálenosti a přechod je velmi ostrý.

Všechny brýlové čočky jsou opatřeny UV filtrem pro Vaši maximální ochranu.